bonyplus-cavifix-tijdelijk-vulmateriaal-tanden-7g
  • bonyplus-cavifix-tijdelijk-vulmateriaal-tanden-7g

Bonyplus Cavifix Tijdelijk Vulmateriaal Tanden 7g

Bonyplus Cavifix Tijdelijk Vulmateriaal Tanden 7g

€ 29,40
Incl. BTW
Hoeveelheid

  • Betrouwbaar, veilig en discreet Betrouwbaar, veilig en discreet
  • Gratis levering in Diest en omstreken Gratis levering in Diest en omstreken
Indien u vragen heeft, of indien u niet vindt wat u zoekt kan u ons altijd bereiken op +32 13 31 13 82 of via info@apotheekdiest.be

Omschrijving

Cavifix is ??een klinisch getest, gebruiksklaar vulmateriaal op basis van synthetische hars, ontworpen om nieuw gevormde gaatjes tijdelijk te dichten en verloren vullingen of inlays te repareren. Cavifix is ??geen permanent vulmateriaal en is ideaal voor gebruik in noodgevallen om een ??verloren vulling te vervangen of te repareren. Het is een sterk, tijdelijk fixerend cement dat echter gemakkelijk door een tandarts kan worden verwijderd. Het product is veilig, irriteert het tandvlees niet en bevat dezelfde ingrediënten die tandartsen gebruiken voor noodvullingen.
  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Sluit tijdelijk gaatjes af door verloren vullingen
  • Sluit tijdelijk nieuw gevormde holtes af
  • Vermindert het ongemak van scherpe holteranden
  • Meervoudig gebruik
  • Herstelt de visuele aantrekkingskracht van een verloren vulling
Cavifix is ??slechts een tijdelijke oplossing en u dient zo snel mogelijk een tandarts te raadplegen Cavifix mag niet gebruikt worden als er zwelling, roodheid of pijn in het te bewerken gebied is. In dat geval moet u meteen contact opnemen met uw tandarts. Niet gebruiken als u gevoelig of allergisch bent voor een van de ingrediënten.

Gebruik

Cavifix wordt pas hard als het in contact komt met water of speeksel. Het verhardt in ongeveer 30-45 minuten.Voor het beste resultaat leest u eerst de gebruiksaanwijzing zorgvuldig door.Was en droog uw handen grondig. Doe de handschoen aan om het product hygiënisch aan te brengen.Maak het gaatje schoon met het kleine borsteltje en spoel het gebied met warm water.Knijp een kleine hoeveelheid Cavifix op het vlakke gedeelte van de plastic inlayhouder met behulp van de draaisleutel die meegeleverd wordt.Rol de hars tussen uw vingers en maak er een kegeltje van.Druk het \"kegeltje\" stevig in het gaatje.Verwijder alle overtollige Cavifix met het puntje van het meegeleverde spateltje.

Symptomen

Vulmateriaal om tijdelijk te gebruiken bij gaatjes of verloren vullingen.
Bonyplus
MA94910A92

Datasheet

EAN
7611645000145


Nog 5 andere producten in deze categorie